Pa ipolowo

Android tabi iOS? Eyi jẹ ọkan ninu awọn ibeere ti ko ni idahun nla ti akoko ode oni, ati aaye ti ariyanjiyan pataki nipasẹ awọn ti a pe ni fanboys ni ẹgbẹ mejeeji ti odi fun ẹgbẹẹgbẹrun ọdun. Tabi boya o kan ni ewadun to koja.

Awọn ariyanjiyan to wulo pupọ wa ti o ṣiṣẹ si ọwọ awọn ẹgbẹ mejeeji. O han gbangba pe Apple jẹ ile-iṣẹ akọkọ ti o wa si ọja pẹlu ẹrọ ṣiṣe alagbeka kan ti o jẹ ti iyalẹnu ati didan. Lẹhinna o lu ọja naa Android, eyi ti o jẹ ani diẹ wuni ati ki o nfun a Elo siwaju sii orisirisi ìfilọ. Nitorinaa ibeere naa ni, kini Google Play dara julọ ju Apple app Store?

Sociální faktor

Historicky bylo stahování a používání aplikací něco, co jsme dělali každý individuálně. Sám uživatel se rozhodne, zda tuto či tamtu aplikaci stáhne a bude ji používat takzvaně na vlastní pěst. V průběhu několika let se stalo hledání a používání aplikací více sociálním, tedy alespoň na Google Play.

Když se podívám na hlavní stránku aplikací v Google Play, veškeré informace jsou uvedeny ihned na začátku. Co vás na samotné aplikaci na první pohled nejvíce zaujme je samozřejmě uživatelské hodnocení v podobě hvězdiček. Jestliže se však podíváte o něco níže, najdete komentáře, které přidali samotní uživatelé či vaši přátelé. Samozřejmě si můžete jednotlivé komentáře filtrovat tak, jak přesně potřebujete – komentáře uživatelů, kteří používají vaše zařízení a tak dále. Většina lidí si aplikaci vybírá právě díky zkušenostím ostatních uživatelů.

V konkurenčním App Storu samozřejmě také nějaké to hodnocení a komentáře najdete, ovšem není tak skvěle propracované a přehledné, jako právě v Google Play.

Google-Play-Logo

Oni julọ kika

.